Ресторан «Славутич Шато»

У Харкові, всіх поціновувачів справжнього живого пива, запрошує до себе в гості ресторан «Славутич Шато Пивоварня» з власною міні-пивоварнею в центрі нашого міста. Це затишне і гостинне місце, в якому об'єдналися простота і вишуканість інтер'єру з доброзичливою атмосферою і відмінним сервісом.

У «Славутич Шато Пивоварні» варять пиво на самому ароматному в світі чеському хмелі сорту «Жатецький», а для додання гіркоти використовують кращий з німецьких ароматних сортів хмелю «Халертау Перлі». Тому тут пишаються своєю роботою і стверджують, що варять найкраще в нашому місті пиво! Добротна кухня відмінно поєднується з цими сортами пива.

В меню представлений великий вибір гарячих і холодних закусок, гарячі страви з риби, м'яса і птиці, оригінальна випічка спеціально до пива і свіжоспечений хліб з хрусткою скоринкою порадують найвибагливіших гурманів. А ще вісім видів ковбасок до пива, приготованих за оригінальною німецькою технологією безпосередньо в ресторані...

На окрему увагу заслуговує бар: безліч коктейлів, лікери, міцні напої і, звичайно, фірмові настоянки за оригінальним рецептом – клюковка і хреновуха.

Приходьте, вибирайте і насолоджуйтесь – все для дорогих гостей!

Адреса:

Україна, м.Харків, майдан Свободи, 7

Адрес сайта:

www.kharkov.shato.co...