Підлога та двері

Спеціалізована мережа салонів-магазинів «Підлога та двері» не перший рік успішно пропонує дуже широкий асортимент товарів за найдоступнішою ціною. Вони допомагають створити комфорт, затишок і особливу атмосферу в кожному будинку. Багатий вибір підлогових покриттів і дверей допоможе втілити в життя всі ваші фантазії, а якість пропонованої продукції безсумнівно порадує всіх без винятку покупців.

Наші просторі салони є справжнісіньким напольно-дверним раєм. Грамотні і тактовні консультанти допоможуть правильно вибрати той товар, який необхідний саме Вам і з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Ми можемо пишатися рівнем нашого сервісу! Будь-який товар, куплений в нашому салоні підлогових покриттів і дверей прослужить довго. Гарантія залежить від фірми-виробника. До слова, це відмінно зарекомендувавщі себе фірми, докладніше з якими Ви можете ознайомитися тут же – на нашому сайті.

Спеціалізована мережа «Підлога та двері» регулярно проводить розпродажі і акції, на яких Ви можете придбати високоякісний товар за дуже доступними цінами. Ми розраховуємо також на довгострокове співробітництво. За бажанням покупця здійснюється доставка товару безпосередньо на об'єкт, укладання підлогового покриття та встановлення дверей.

Адреса:

Україна, м.Харків, пр. Гагаріна, 1

Адрес сайта:

www.poly-dveri.ua