Магазин «Еко­-Лавка»

ПРО НАС
Кожен з нас напевно знає і пам’ятає смак продуктів, які були в дитинстві, ­20 років тому, якими пригощали нас наші батьки, бабусі. І, на жаль, кожен з нас знає смак сучасної харчової промисловості – продуктів вирощених з використанням агрохімії, ГМО, гормонів зростання, з численними консервантами, харчовими добавками, барвниками, підсилювачами та ароматизаторами. І усе це називається – «ідентично натуральному». У певний момент ми зрозуміли, що ми і наші сім’ї не хочемо їсти і жити «ідентично натуральному» і почали пошуки дійсно екологічно чистих, натуральних продуктів. Так з’явилася компанія I-Eco. Після відкриття інтернет ­магазину, в Києві з’явилися два магазини «Еко­Лавка», в яких був практично увесь асортимент продукції. Через рік почали з’являтися перші франчайзингові магазини. Ми постійно ростемо і розвиваємося і вже зараз є найбільшою національною мережею натуральних товарів в Україні. Практично в 70 магазинах, ми пропонуємо натуральні, екологічно чисті продукти харчування, вирощені і зроблені на фермерських господарствах без застосування агрохімії, ГМО, гормонів зростання і харчових добавок. Усі продукти, крім того, що корисні, ще і шалено смачні. Окрім цього, у нашій мережі представлені: органічна побутова хімія і природна косметика і широкий вибір фіто продукції. Більшість товарів нашого асортименту представлена в мережі ексклюзивно. Професійні консультанти «Еко­Лавки» завжди допоможуть Вам вибрати те, що робить здоров’я міцним, настрій ­ відмінним, а життя – кращим.

НАША ІДЕЯ:
Кожен магазин мережі об’єднує єдина місія і цінності компанії. Ми віримо в нашу справу – популяризацію здорового способу життя, розвиток розуміння правильного харчування і культури догляду за собою. Відповідно до нашого оптимізму і віри, ми визначили, що місія компанії – розвивати в суспільстві потребу турботи про себе та довкілля завдяки використанню екологічно чистих товарів. Це означає, що ми намагаємося залучити нових і нових людей, які піклуються про себе і свої сім’ї і так, ми хочемо бути найкращими на ринку! Наші цінності допомагають нам в досягненні цієї мети і складаються в словосполучення «ЕКО СВІТ», яке несе для нас важливе смислове навантаження.

ЕКО СВІТ це:
ЕКСПЕРТИЗА – ми маємо знання, будучи експертами в області, в якій працюємо. Ми навчаємося, здобуваємо інформацію і розвиваємо таланти, щоб бути експертами і ділитися своїми знаннями і досвідом.
КЛІЕНТОРІЕНТОРОВАНІСТЬ – ми працюємо для клієнта, піклуючись про споживачів і пропонуючи якісні, доступні товари, ідеальне обслуговування і індивідуальний підхід до кожного покупця.
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ – ми розвиваємо в суспільстві розуміння необхідності оздоровлення нації в цілому, серйозно і відповідально відносячись до позиції лідера в нашій категорії.
ІМІДЖ – ми віримо в наш бренд, розвиваючи і підтримуючи імідж компанії як лідерів в категорії екологічно чистих і корисних товарів, якісних і смачних продуктів. Ми знаємо, що позитивний імідж компанії притягає нових клієнтів і утримує нинішніх.
РОЗВИТОК – ми прагнемо до покращень, постійно навчаючись, для того що б передбачати інтереси споживача, реагувати на їх потреби, а також пропонувати інноваційні рішення. Ми вибираємо кращих постачальників і постійно розвиваємо мережу.

Ми гарантуємо виняткову турботу і увагу як до клієнтів, так і до партнерів, тому приєднуйтеся до нашої сім’ї «Еко­Лавка»;)

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Ярослава Мудрого, 6/8

Адрес сайта:

www.eco-lavca.ua