White House

White House-Washington – найвідоміша будівля в Америці.

White House-Харків – салон найвідоміших американських брендів.

На нашій експозиції ми пропонуємо розглянути готові фрагменти інтер'єрів в американському стилі. Які об'єднують в собі різні предмети в класичному, можна сказати історичному стилі, з елементами модерну. Кінцевий вигляд, створених у нас інтер'єрів вільний, розкутий і дуже привабливий. Йому завжди супроводжує комфорт, затишок і зручність. У нашому салоні ви дозволите собі не стримуватися в рамках усталених стереотипів. Ми допоможемо наповнити ваш будинок гармонією і життям родового гнізда.

Салон ексклюзивних меблів і предметів інтер'єру White House, Харків пропонує справжнім поціновувачам світового мистецтва меблі, аксесуари, елементи інтер'єру, а також вироби категорії подарунків від ряду провідних світових брендів індустрії вищого світу і розкоші.

Сьогоднішня світова еліта – це обдаровані й успішні, але при цьому абсолютно різні особистості. Серед них є і вищі політичні і громадські діячі провідних країн світу з усіх регіонів, і економічні генії, і особи королівської крові, відомі актори, спортсмени зі світовим ім'ям. Очевидно, що все це неабиякі люди зі своїми смаками, уподобаннями, особливостями і, навіть, примхами. Тим не менш, є щось, що об'єднує цей, досить неоднорідний шар суспільства – це любов до індивідуальності й неповторності, досконалості і всьому найкращому. При цьому, безперечним фактом є те, що в більшій мірі ці прагнення проявляються не тільки в творчості і поведінці, а й в таких нюансах як затишок домашнього вогнища і комфорт робочого кабінету.

Саме інтер'єр будинку є тим самим відображенням індивідуальності і призначений служінню своїм господарям, і саме там людина хоче відчувати себе максимально спокійно і комфортно.

Природно, що вимоги комфорту і зручності світової еліти можуть задовольнити лише кращі з кращих майстрів авторської меблів та аксесуарів. І вироби саме цих брендів становлять сьогодні обстановку королівських палаців, президентських робочих кабінетів і резиденцій, фешенебельних офісів, дорогих яхт та інших місць проживання сильних світу цього.

Сьогодні в салоні White House, Харків зібрані тільки ті речі, які не можна назвати просто сухим визначенням «елементи інтер'єру». Це все унікальні, єдині у своєму роді твори мистецтва, якість яких гідно рівня своїх володарів. У переліку є комплексні рішення для дому від Ralph Lauren у всій гамі стилів – від класичних представницьких і аристократичних моделей до азіатських і африканських стилізацій «сафарі», кухні і їдальні Studio Becker, Kvänum, меблеві гарнітури і інтер'єри Kindel, Hickory і EJVictor, спальні і м'які меблі Lee, Stanford і деякі інші.

Розуміючи той факт, що найдрібніша деталь розкішного інтер'єру повинна бути максимально вивірена і логічно поєднуватися з елітними меблями, в салоні представлені і такі важливі складові як системи світла і аксесуари, а також декоративні елементи, подарунки, дрібнички і прикраси. Є, наприклад, вважається кращим в світі в області освітлення бренд Chelsom зі своїми лампами і торшерами, бра і люстрами, системами для спалень і ванних кімнат, а також з особливими зразками для будь-яких інших приміщень і умов. Ну а вишенькою на торті гідно стануть аксесуари та прикраси, представлені найкращими зразками фарфорової і керамічної художньої скульптури іспанського бренду Lladro або ж неперевершеними німецькими годинами Howard Miller.

Серед такого різноманіття елітних предметів, представлених сьогодні в салоні американських інтер'єрів White House, Харків, можна знайти дійсно ту саму, неповторну річ з потрібним акцентом. При цьому, кожен виріб стане не просто звичайним предметом обстановки, а складе правильну композицію відповідно до високого статусу свого господаря.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Мар'їнська, 7A

Адрес сайта:

www.whitehouse.khark...