ПАТ «АПЕКС-БАНК» функціонує на ринку банківських послуг України з 2009 року. Протягом цього періоду завдяки спільним зусиллям акціонера, менеджменту та персоналу Банку було забезпечене активне зростання обсягів операцій при дотриманні нормативних вимог та збалансованості фінансових показників.

Однією з позитивних сторін «молодого» Банку є якість кредитного портфеля, який формувався після пікового етапу економічної кризи, тобто не містить у собі тягар негативних наслідків кризового періоду.

Нашим клієнтам ми гарантуємо послуги  високої якості, особисте відношення та задоволення від співпраці. Банк орієнтується на довготривале партнерство, яке  ґрунтується на відповідальності Банка за бізнес компаній та бюджет родин наших клієнтів.

Сьогодні ПАТ «АПЕКС-БАНК» – одна з найнадійніших фінансових структур України, яка успішно функціонує на ринку банківських послуг.

Впевнене просування нових банківських продуктів забезпечили нашому банку зростання ділової репутації, основних фінансових показників та клієнтської бази.

Ми активно нарощуємо масштаби діяльності як шляхом збільшення обсягу операцій на банківському ринку, так і шляхом вивіреного територіального розвитку.

Харківська Регіональна Дирекція. Відділення №16
61001, м.Харків, вул.Пушкінська, буд.25.
Тел. (057) 719-00-56
Факс (057) 719-00-57
ПН-ПТ: 9.00 – 18.00
перерва: 13.00 – 14.00

Джерело: http://www.apeksbank.com.ua