ПрАТ «Війсково-Страхова Компанія»

Приватне акціонерне товариство «Військово-страхова компанія» відповідально працює на страховому ринку України з січня 2001 року.

Ми пропонуємо повний спектр страхових послуг для вітчизняних та іноземних підприємств різних форм власності і фізичних осіб.

Основними принципами діяльності компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта і висока якість обслуговування, використання найновіших технологій страхування, комплексне вирішення потреб клієнта в страхуванні, постійне вдосконалення методів роботи у поєднанні з кращими традиціями класичного страхування.

АТ «ВСК» підтверджує свою надійну репутацію і відкритість високими рівнями рейтингу фінансової стійкості страхової компанії та кредитного рейтингу, присвоєними Національним рейтинговим агентством.

АТ «ВСК» пропонує своїм клієнтам великий вибір комплексних та індивідуальних страхових продуктів зі страхування майна, транспорту, вантажних перевезень, відповідальності, особистого страхування від нещасних випадків, на випадок хвороби, медичних витрат та безперервного страхування здоров'я.

Компанія позиціонується як страховик великих ризиків, володіє всіма відповідними ресурсами та необхідними для цього - фінансовими можливостями, грамотним андеррайтингом, портфелем ризиків, перестрахувальними договорами, кваліфікованими співробітниками, багатим досвідом та професійним підходом у співпраці, а саме, враховує всі умови та особливості діяльності клієнта при розробці індивідуальних програм страхування.

АТ «ВСК» має великий досвід та стійки позиції на ринку авіаційного страхування, займає перше місце в рейтингу страховиків України в галузі страхування авіаційних ризиків та неодноразово отримала національну премію Insurance TOP - Лідер класу.

Прийняті в страхування ризики забезпечуються надійним перестрахувальним захистом на вітчизняному й міжнародному страхових ринках. Нашими партнерами є авторизовані брокери Lloyd's та провідні страхові і перестрахувальні компанії України, Росії та Європи.

Приватне акціонерне товариство «Військово-страхова компанія» завжди готове підтримувати своїх клієнтів у всіх починаннях, використовувати всі свої можливості, досвід і оперативність для забезпечення надійного страхового покриття по всьому світу.

ХАРКІВСЬКА ФІЛІЯ АТ «ВСК»

Україна, 61166, м. Харків, проспект Науки (Леніна), 40

+38 (057) 714-15-59

Джерело: веб-сайт http://vsk.com.ua