Венеція

Компанія «ВЕНЕЦІЯ» працює на українському ринку товарів для будинку з 1996 року. Спеціалізація компанії – оптова та роздрібна торгівля плиткою, сантехнікою, меблями, килимами, світлом. Пріоритет компанії – продукція високої якості.

Наші конкурентні переваги:

Розвинена інфраструктура. Власний складський комплекс з залізничним сполученням площею понад 10000 квадратних метрів в Харкові; логістичний центр в Італії; великий відділ ЗЕД, співробітники якого мають профільну освіту, досвід роботи та володіють кількома іноземними мовами; досвідчені співробітники в транспортному відділі, надійні компанії-партнери в Європі і в Азії, відпрацьована система логістики по Україні, власні автомобілі.

Гарний сервіс. Менеджери з продажу мають високу кваліфікацію. Регулярно проводяться поїздки на виставки для вивчення новинок і на фабрики виробників для вивчення процесу виготовлення продукції; співробітники відділу сервісного обслуговування проходять спеціальні стажування за кордоном і мають сертифікати на установку і подальше обслуговування меблів та сантехніки від провідних європейських брендів.

Приємні ціни і терміни. Оптовий формат торгівлі дозволяє звести терміни доставки до мінімуму і отримати у виробника кращі ціни; роздрібна мережа дає можливість швидко і адекватно реагувати на зміни споживчих переваг.

Кваліфікований і згуртований колектив.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Ярослава Мудрого, 33

Адрес сайта:

www.venezia.com.ua