VAHOME

Торгова марка VAHOME була заснована в Туреччині в 2000 р. З перших днів заснування VAHOME поставив перед собою мету: надання якісного продукту і обслуговування в своїх магазинах. За 14 років роботи VAHOME став одним з швидко розвиваючих брендів в Туреччині, і заслужив відмінну репутацію в області продажу домашнього текстилю, посуду та кухонного начиння.

Перший брендовий магазин VAHOME в Україні був відкритий у м Харкові в ТЦ «AVE PLAZA» в кінці 2014 р.

У магазині представлені такі марки як SCHAFER, CLASY, BELINDA, ANTIK.

SCHAFER. Це одна з найстаріших і провідних компаній в області посуду в Туреччині. «SCHAFER» представлено в 77 країнах світу. Вся продукція виконана із застосуванням передових технологій виробництва з висококласних матеріалів. Посуд повністю відповідає найсуворішим світовим стандартам в галузі безпеки і екології. Всі предмети виготовлені з екологічно чистих продуктів.

CLASY. Відомий бренд «CLASY» був заснований 1993 р., і в наслідку зарекомендував себе як провідний бренд текстилю в Туреччині. Продукція «CLASY» завжди відповідає високим вимогам якості та дизайну, і займає лідируючі позиції в світі домашнього текстилю. «CLASY» представлено в понад 30 країнах світу. Стандарти якості продукції «CLASY» підтверджені численними міжнародними сертифікатами.

BELINDA. Бренд був заснований в 1997р. «BELINDA» це відомий турецький виробник халатів і рушників для будинку, який відрізняється високою якістю продукції і розробками в області вдосконалення існуючих моделей домашнього текстилю на користь зручності і комфорту. Широкий асортимент лінійки халатів від «BELINDA» за порами року (зимові та літні моделі), призначенням (халати після купання, для лазні та сауни) формуються на основі використання різних по складам і властивостям тканин: мікрофібра, велюр, махра, бамбук, шовк, трикотаж, жаккард.

ANTIK. Бренд «ANTIK» був заснований 1972р. За більш ніж 40 років «ANTIK» став одним з великих виробників домашнього текстилю Туреччини. В область виробництва «ANTIK» входять такі компоненти домашнього текстилю як: ковдра, подушка, постільна білизна, покривало, дитячі спальні набори тощо.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Сумська, 10. Торгово-офісний центр «AVE PLAZA», 3 поверх