Тойота Центр Харків «Артсіті»

Перший офіційний автосалон Тойота Центр Харків, розташований на вулиці Коцарська, відкрив свої двері для клієнтів в червні 2005 року. Через 3 роки успішної роботи, представництвом Тойота в Україні було прийнято рішення про розширення дилерської мережі в нашому місті і, відповідно, про відкриття ще одного авторизованого дилера. У червні 2008 року в Харкові на вулиці Шевченка розпочав роботу один з найбільших центрів Toyota в Європі. З цього моменту Toyota на Коцарській стала жити самостійно під новим ім'ям Тойота Центр Харків «Артсіті».

Сьогодні в Тойота Центр Харків «Артсіті» на вулиці Коцарська 2/4 представлена вся лінійка моделей Toyota, які офіційно продаються в Україні. Дилерський центр включає в себе шоурум, авторизовану сервісну станцію і склад запчастин і аксесуарів. До послуг наших клієнтів завжди команда висококваліфікованих фахівців з продажу автомобілів, сервісного обслуговування, гарантії, аксесуарів та запчастин. Ми постараємося зробити ваше відвідування або дзвінок в салон «Артсіті» приємним і максимально корисним.

Наш салон менше, а це значить, що ми ближче до вас, наших клієнтів. День за днем ми вдосконалюємо свою кваліфікацію і рівень обслуговування. Для нас не важливо, чи хочете Ви придбати вашого улюбленого крихту Yaris або велетня Prado – ми любимо КОЖНОГО клієнта і його бажання. Ми прагнемо працювати так, щоб, відвідавши одного разу наш салон – Ви захотіли б повернутися до нас знову і знову, щоразу отримуючи тільки задоволення і позитив.

Розклад роботи:
Салон: пн.-пт. 9:00-19:00, сб. 10:00-18:00, неділя 10:00-15:00
Сервіс: пн.-пт. 8:00-19:00, сб. 8:00-18:00, неділя 10:00-15:00

 

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Коцарська, 2/4

Адрес сайта:

www.toyota.kharkov.u...