Авокадо на Студентській

Мережа спортивних клубів «Авокадо» – це не просто мережа спортивних клубів, а й певна філософія, стиль і метод роботи. У центрі нашої уваги завжди знаходяться ті, для кого ми працюємо – члени наших клубів.

Мережа спортивних клубів «Авокадо» – розвивається мережа спортивних клубів зі світовими стандартами обслуговування. Ми робимо заняття спортом доступними для людей різного віку, рівнів фізичної підготовки і фінансових можливостей. Принцип нашої роботи – надання широкого вибору послуг високої якості.

Ми тримаємо руку на пульсі новітніх напрямків. Тренажерні зали клубів мережі оснащені сучасним обладнанням провідних світових виробників.

З відвідувачами в клубах працюють кращі інструктори і тренери, крім того, кожен може також займатися з тренером за індивідуальною схемою. Для забезпечення ефективних і безпечних тренувань, а також комплексного контролю стану здоров'я, рівня підготовленості і резервних можливостей організму Мережа спортивних клубів «Авокадо» пропонує своїм відвідувачам понад 20 видів тестування і моніторингових програм у фахівців лікувальної фізкультури та спортивної медицини, ряд з яких є обов'язковою умовою початку тренувань.

Спорту, як і любові, «всі віки покірні». Сьогодні клуби мережі відвідують люди різного віку, рівнів фізичної підготовки і стану здоров'я, включаючи дітей, людей старшого та похилого віку, а також вагітних жінок і людей з ослабленим здоров'ям.

Принципи компанії:

1. Спортивний клуб – храм душі і тіла, здоров'я і краси. А ти – його проповідник!

2. Чистота – запорука здоров'я.

3. Порядок в залі – порядок в голові.

4. Активний ти – активний клієнт.

5. Зустрічай клієнта, як кращого друга, і він обов'язково ним стане.

6. Полюби свою працю, тоді ти будеш займатися із задоволенням.

7. Плануй результат, а не витрачені зусилля.

8. Терпіння і труд – усе «перетруть».

9. Ми завжди прагнемо до досконалості.

10. Спільна праця запалює в людях таку лють звершення, який вони рідко можуть досягти поодинці.

Спортивний клуб Авокадо на «Студентській» це:

• Тренажерний зал
• Фітнес-зали
• Боксерський ринг
• борцівський зона
• Студія йоги

А також своя, зручна велика парковка!

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Валентинівська, 21 (біля виходу зі ст.м. «Студентська»)

Адрес сайта:

www.avoca-do.com

Мы в ВК

vk.com/avoca_do