Магазин «ProStor»

PROSTOR – найінноваційніша, найстильніша і найпрогресивніша мережа магазинів краси та догляду в українському сегменті drogerie.
  
Історія успіху PROSTOR – це більше 10 років безупинної роботи, це дорога від локального ритейлера, що у 2005 році відкрив свій перший магазин у європейському форматі в м. Дніпро до одного з національних лідерів, в активі якого понад 280 магазинів у більш ніж 110 містах. Сьогодні бренд PROSTOR широко відомий у всіх регіонах України.
  
Формуючи асортимент магазинів, ми перш за все прагнули не тільки відповідати формату «магазин біля будинку», а тому запропонувати кожному покупцеві найелементарніші товари для побуту, але й створити унікальний простір краси, де кожна жінка зможе задовольнити свої найсміливіші бажання або ж створити образ з трендовими новинками.
  
Магазини PROSTOR пропонують своїм покупцям найширший та найякісніший вибір товарів відомих українських та світових виробників: декоративну косметику, парфуми, засоби для догляду та гігієни, біжутерію, галантерею, товари для дому, подарунки і сувеніри, товари для тварин.
  
Особливу увагу ми приділили питанню догляду за дитиною, тому першими серед магазинів drogerie розширили асортимент продукцією дитячого харчування, подарувавши батькам можливість обирати для своїх малюків тільки найкращий догляд та турботу.
  
З 2011 року мережа PROSTOR займається розвитком власних торгових марок. І вже сьогодні ми можемо запропонувати своїм клієнтам ексклюзивні товари 20 брендів з позначкою «Тільки в PROSTOR». Вони вирізняються високою якістю, стильним дизайном та найголовніше – оптимальною ціною. Портфель PL PROSTOR – це:
  
• жіночі серії: «Violetta», «Queen collection», «Glam collection»,«Рецепти Любушки», «LORENA beauty», «LORENA Рrofessional», «Shagal»;
• чоловічі серії: «Pixcell», «Grand collection», «Royal collection», «Shagal»;
• дитячі серії: «Друзяки діточок», «Bebis»;
• серії товарів для догляду: «NEO», «Tendresse de la Nature», «Vivafruts», «Yagoda»;
• household: «Bona», «Секрети Господині», «Glanzen», «Super Diya».
  
Аби комплексно підійти до турботи про красу своїх клієнтів і не залишати їх один на один зі своїм прагненням бути гарними і доглянутими, а надавати професійні послуги та рекомендації, у 2010 році було прийнято рішення про відкриття салонів краси. Зараз успішно працюють 7 студій зачісок та манікюру PROSALON, які знаходяться у м. Дніпро та Дніпропетровській області.
  
З року в рік мережа PROSTOR розвивається і вдосконалюється, враховуючи всі потреби споживачів і тенденції розвитку ринку. Але незмінною для нас залишається турбота про те, щоб прийшовши до магазину PROSTOR, у покупців не виникали питання щодо зручності та комфортності здійснення покупок, якості товару та рівня професійності продавців-консультантів.
  
Ласкаво просимо до PROSTOR!

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Культури, 8 (ТЦ «Сумський ринок»)

Адрес сайта:

www.prostor.ua

Мы в Instagram

https://www.instagra...