Ресторан «Georgia»

У центрі Харкова розташувалася справжня частинка гостинної Грузії – сучасний ресторан Georgia.

У Джорджії вам буде однаково комфортно і в галасливій компанії друзів, і за вечерею в колі сім'ї. Тут цінують грузинську культуру і багатовікові кулінарні традиції, вдало поєднуючи з сучасними тенденціями.

У ресторані можна розміститися за довгим ком'юніті-столом, щоб спробувати хачапурі з дров'яної handmade печі – роботи легендарного грузинського пекаря і успішного ресторатора Gia Agirba з Батумі. У залі ресторану знаходиться піаніно – яскравий елемент в загальній атмосфері. Стати музикантом може будь-який гість, а вашу затію із задоволенням підтримають співаючі офіціанти.

Меню ресторану просте і зрозуміле – давно відомі світові грузинські страви: кілька різновидів ситних хачапурі – з сиром і м'ясом, хінкалі з яловичиною та свининою, на закуску – ідеальної текстури пхалі. Обов'язково варто спробувати м'ясо, приготоване на мангалі – соковиті шашлики і кебаби.

Щоб спробувати страви «як в Грузії», не обов'язково залишати Харків і купувати квиток в Батумі – досить відвідати ресторан Georgia.

Адреса:

Україна, м.Харків, пр.Незалежності, 10А

Адрес сайта:

www.georgia.com.ua