Квест-проект ІЗОЛЯЦІЯ на Чернишевській

Квест-проект «Ізоляція» відкрив свої двері для всіх бажаючих, хто давно мріє про пригоди, загадки і просто незвичайний відпочинок! Чи мріяли Ви коли-небудь опинитися на місці головного героя фільму про пригоди? Хотіли б змінити сюжет?

Квест-кімната «Ізоляція» – це атракціон, який переміщує Вас в центр подій з незабутніми емоціями. Ви опинитеся замкнутими в одній з наших квест кімнат з яких треба знайти вихід.

Реаліті-квест – це абсолютно новий формат розваг в місті Харків. Учасникам гри пропонують, опинитися замкненими в приміщенні і вибратися звідти за 1 годину. Ерудиція, уважність і логіка – ваші головні помічники, решта залишається в камері схову.

Випробуйте свої можливості – встигніть зібрати воєдино весь логічний ланцюжок, розшукати всі тайники і розгадати всі загадки, слідуючи підказкам. Ви зіткнетеся з предметами, які вже давно пішли в минуле, а може навчитеся користуватися абсолютно новими приладами. І пам'ятайте, використання «читов» і шпаргалок заборонено – завдяки відеоспостереження ми будемо відстежувати кожен Ваш рух. Ми радимо грати з сім'єю або друзями, також можемо організувати корпоративний квест.

У чому сенс гри в квест-кімнаті?
Команду від 2-х до 4-х чоловік добровільно замикають в кімнаті – для того, щоб вибратися і вийти з кімнати, їм потрібно знайти всі підказки і вирішити головоломки з загадками, освоїти деяку техніку, знайти ключі і відкрити сейфи, а також багато іншого. Гравців чекає багато несподіванок і сюрпризів.

Квест-кімната – це гра для компанії друзів. Деякі завдання складно вирішити одному, і практично завжди потрібен командний мозковий штурм. Якщо Вас більше ніж 4 людини, то ми можемо організувати тригодинний груповий квест з залученням всіх кімнат і з незвичайним сценарієм, що буде відмінним тімбілдінгом для компанії і оригінальним проведенням часу. Ми постійно відкриваємо нові квести в Харкові і інших містах України.

Захоплюючі ескейп квести перенесуть гравців на 60 хвилин абсолютно в іншу реальність, де Ви відчуєте себе комп'ютерним героєм. Кожна наступна відгадка відкриє завісу оповідання. А переможе кімнату той, хто збере воєдино всі ланки логічного ланцюжка у встановлений час!

Квест проект «Ізоляція» – це відмінний варіант веселого інтелектуального дозвілля для команди друзів або членів сім'ї, для святкування Дня Народження або парубочого-дівич-вечора.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Чернишевська, 42

Адрес сайта:

www.izolyatsiya.com....

Мы в Instagram

https://www.instagra...