Плетнівський

Салон інтер'єру та дизайну «Плетнівський» пропонує великий асортимент меблів провідних італійських виробників в наявності і під замовлення, елітні світильники всіх стилів від класики до модерну, а також велика кількість супутніх товарів найвищої якості для оформлення інтер'єрів і вулиці.

Більше 15 років успішної роботи на ринку дозволяють нам професійно здійснювати дизайнерські проекти, підбирати предмети інтер'єрів, з урахуванням естетичних і функціональних якостей, і побажань клієнтів, пропонувати високу якість обслуговування і цікаві умови для кожного клієнта.

Ми працюємо безпосередньо з усіма італійськими фабриками-виробниками, завдяки чому маємо можливість виготовлення меблів і світильників за індивідуальними параметрами.

В салоні «Плетнівський» вас зустрінуть кваліфіковані менеджери, які допоможуть вам легко і швидко зорієнтуватися більш ніж в 500 каталогах меблів і освітлення, підібрати елементи інтер'єру, які найбільш відповідають вашому уявленню про затишний і красивий будинок.

Наші дизайнери допоможуть вам у створенні унікальних інтер'єрів, що відображають вашу індивідуальність, запропонують рішення для нових приміщень і редизайн застарілих інтер'єрів, враховуючи всі особливості архітектури і комунікацій.

Ми також запрошуємо до співпраці професійних дизайнерів, впевнені, що співпраця з нами буде цікавою.

У нашому салоні завжди привітне ставлення і індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучка цінова політика, спеціальні умови постійним клієнтам.

Адреса:

Україна, м.Харків, пров.Плетнівський, 2

Адрес сайта:

www.pletnevskiy.com....