Аптека Доброго Дня

Національна фармацевтична мережа «Аптека Доброго Дня» – це зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки з швидким і високоякісним обслуговуванням маркету.

Аптеки мають відкриту зону самообслуговування, завдяки якій покупці мають можливість самостійно вибрати відповідний товар для здоров'я, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

Якість роботи мережі «Аптека Доброго Дня» отримало публічне визнання в 2011 році.

«Аптека Доброго Дня» визнана Абсолютним Фаворитом в номінації «Аптечна мережа 2011 року» за результатами Національного рейтингу споживчих переваг «Фаворити успіху-2011», «Фаворити успіху-2012», «Фаворити успіху-2013».

Основні принципи, на яких грунтується сервіс «Аптека Доброго Дня» це, по-перше, сертифікована продукція. Мережа працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками, і має всі необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент, який представлений в аптеці.

Однією з переваг, що відрізняють мережу «Аптека Доброго Дня» від інших аптек – це, безумовно, кваліфікація і рівень обслуговування фахівців. Всі працівники мережі відповідають високому стандарту, щорічно проходячи відповідну атестацію та курси підвищення кваліфікації.

Отже – відвідуйте мережу «Аптека Доброго Дня», користуйтеся зручними і вигідними пропозиціями – вам завжди будуть раді допомогти і надати консультації та допомогу.

Адже «Аптека Доброго Дня» – це Піклування!

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Культури, 8 (ТЦ «Сумський ринок»)

Адрес сайта:

www.drugstore.com.ua