ПерецЪ

Ласкаво просимо в Ваш «ПерецЪ», ресто-паті-бар з щедрою слов'янською душею!

Зверніть увагу на рекомендації, які допоможуть Вам відчути в повній мірі магію смаку страв слов'янської кухні, привітності і душевного тепла, затишку і позитивних емоцій.

За нашим баром знаходиться справжній сертифікований Лікар Душ Людських (він же бармен). Він вміло діагностує настрій душі і тіла Гостя, після чого видає рецепт на цілющі настоянки і наливки. Стан поліпшується після першого ж прийому! Кількість прийомів не обмежується. 8 видів наших домашніх настоянок краще пробувати по зростанню градуси.

У залах ресторану Вас чекають наші офіціанти – справжні хранителі всіх таємниць і секретів. Вони зберігають тільки секрети Гостя, і можуть відразу ж обмовитися Вам, які страви сьогодні у Шеф-кухаря «ну просто пальчики оближеш», а що Ви можете скуштувати за «спеціальною ціною».

Зазирнувши на кухню, Ви познайомитеся з безстрашним і добрим Шеф-кухарем – Слов'янським Майстром Ножа і Каструль. Ви можете його не бачили, але він точно приготує будь-яку страву з меню для Вас, зробивши її незабутньою.

Слов'янський Майстер Ножа і Каструль разом з Лікарем Душ Людських створюють для Гостя в ресто-паті-барі гармонію смачних вражень і настрій щедрого свята.

Запрошуємо Вас підкріпити отримані знання випробувальним польотом дегустатора по меню ресторану і цілющими еліксирами за барною стійкою!
 
Ваш «ПерецЪ» – на Ярослава Мудрого, 35-А!

Ми з нетерпінням чекаємо Вас в ресто-паті-барі зі щедрою слов'янською душею.

Приходьте, приїжджайте до нас – і Ви відчуєте на собі магію смаку страв слов'янської кухні, привітності і душевного тепла, затишку і позитивних емоцій!

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Ярослава Мудрого, 35-А

Адрес сайта:

www.pepper-resto-bar...