Риболов Експерт

У перенасиченому мегаполісі рибальських снастей Харкова ми утримуємо одну з лідируючих позицій на протязі тривалого часу, входячи в число найбільш популярних магазинів серед рибалок міста і області. Наш колектив відрізняє компетентність і уважність до кожного клієнта, який віддав нам свій вибір. Багаторічний досвід консультацій, тісно поєднаний із особистою рибальською практикою, дозволяють нам бути впевненими у виборі товарів, які ми пропонуємо Вам.

Використовуючи наявний потенціал у сфері наших продажів і орієнтуючись на провідні тенденції, ми поклали в основу нашого інтернет-магазину комфортний інтерфейс і інформативність. Це дозволило розширювати можливості надання послуг як існуючим клієнтам, так і майбутнім покупцям.

Ми щиро цінуємо довіру до нас і прагнемо зробити покупки для всіх наявних клієнтів вигідними і зручними, адже нас об'єднує перш за все любов до риболовлі – і в нашому випадку це міцний фундамент довгострокового партнерства. Колосальний асортимент з близько 150 брендів, дисконтна система знижок і об'єктивна консультаційна допомога завжди будуть на вашому боці при роботі з колективом мережі «Рибалка Експерт».

Команда нашого магазину представляє товари як всесвітньо відомих, фундаментальних брендів, так і виробників з бюджетного сектора, заслужено користуються популярністю українських рибалок завдяки гідній якості і прийнятної вартості. Асортимент товарів постійно розширюється – ми завжди контролюємо тенденції ринку і прагнемо оперативно представити цікаві рибальські новинки з продукції тих чи інших торгових марок.

Однією з пріоритетних завдань ресурсу «Рибалка Експерт» є надання широких можливостей придбання снастей і екіпіровки для рибалок, які проживають на території всієї України. Відправлення вашого замовлення здійснюється максимально швидко і безпосередньо з Харкова, що дозволяє вибрати найбільш зручну Вам службу доставки.

Інтернет-магазин «Риболов Експерт» є партнером практично всіх офіційних виробників і дилерів рибальських снастей на території України.

Ми також швидко розглянемо Ваші побажання щодо замовлення тих чи інших рибальських товарів в тому випадку, якщо їх не було в представленому асортименті.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Молочна, 10

Адрес сайта:

www.rybolov-expert.c...