Marine Club

Наш оздоровчо-спортивний комплекс запрошує всіх бажаючих поринути в розслаблюючу атмосферу, яка панує в «Марін клубі». Адже у кожного з вас хоча б раз у житті виникало непереборне бажання розслабитися після важких трудових буднів.

У нашому комплексі є сучасний фітнес-клуб, в якому досвідчений інструктор проводить заняття під енергійні танцювальні ритми. Всім відомо, що фітнес Харків полюбив за його ефективність, тому ми пропонуємо своїм клієнтам відмінні спортивні програми, спрямовані на поліпшення самопочуття і зниження маси тіла.

У вас більше немає необхідності відвідувати інші фітнес-клуби Харкова, так як в нашому оздоровчому комплексі, крім фітнес-залів, є СПА-центр: фінська сауна, російська лазня, турецька парова кімната, не хлорований басейн, ванна джакузі, кімната відпочинку і салон краси. У «Марін клубі» ви знайдете все, що необхідно для здорового відпочинку.

Кожному відвідувачеві доведеться до душі наша лазня, в якій ви насолодитеся ароматами масел і цілющими трав'яними настоями. Напевно, немає необхідності говорити про користь банних процедур. Всім відомо, що лазня сприятливо впливає на здоров'я людини в будь-якому віці. Сауна з відмінною парної, так само як і баня, допоможе вивести з організму шлаки і відчути прилив сил і енергії.

Перед лазнею у кожного є можливість відвідати наш сучасний тренажерний зал, в якому є величезна кількість професійного спортивного обладнання. За допомогою досвідчених тренерів ви за короткий час скинете зайві кілограми, а ваше тіло придбає ідеальний спортивний рельєф.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Лермонтовська, 7

Адрес сайта:

www.marineclub.biz