Жар да Пар

Компанія «Жар да Пар» спеціалізується на будівництві та облаштуванні фінських саун, російських лазень, турецьких хаммамов, камінів, барбекю і димоходів.

Компанія Жар да Пар починає свою історію з 1998 року. На сьогоднішній день Жар да Пар  це два великих пересічних напрямки.

Продаж обладнання, комплектуючих та аксесуарів для лазні та каміна в Харкові в магазинах Жар да Пар.

Перше  торгівля, представлена, як магазин саун і камінів в Харкові, який займається продажем аксесуарів та обладнання для лазні, сауни і хамам, а також продажем готових камінів: камінних топок і порталів до них, печей, так званих буржуйок або камінофенов, біокамінів, камінних аксесуарів і барбекю. З 2008 року Жар да Пар є ексклюзивним представником продукції на території України компанії Bentwood (Бентвуд)  бондарних виробів для сауни та лазні високої якості, а з 2011  компанії Хакасінтерсервіс, що видобуває жадеїт  один з кращих каменів для печей-кам'янок. Ми будемо корисні тим, кому необхідно купити купель преміум-класу в Україні. Сьогодні торговельна мережа, представлена ​​магазинами на вул. Алчевських (колишня Артема), 55/1 та відділом у магазині Батискаф – наших давніх партнерів на вул. Конєва, 4.

Відділи компанії Жар да Пар з проектування та будівництва лазень і камінів

Другим напрямом компанії є проектування, дизайн, будівництво і монтаж лазні, сауни, турецьких парних, камінних топок, печей і барбекю в Україні. Наші проекти і готові об'єкти ви можете побачити в розділі Наші роботи. Компанія бере участь і, що приємно, перемагає в спеціалізованих конкурсах.

Наша команда включає досвідчених співробітників з великим досвідом роботи  менеджерів, будівельників, проектувальників і інженерів.

На початок 2016 роки нами реалізовано кілька сот різного роду об'єктів  саун, російських і турецьких лазень, камінів, соляних кімнат, снігових фонтанів і барбекю.

Якщо Ви хочете купити готовий камін в Харкові з установкою, побудувати лазню або ексклюзивну сауну, ласкаво просимо в наші магазини.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Алчевських, 55/1

Адрес сайта:

www.gar-da-par.com