Німецька стоматологія

«Німецька стоматологія»  молода, енергійна команда, яка сьогодні значно більше, ніж просто успішні фахівці і лікарі-професіонали. Чому більше?

Тому, що, допомагаємо, перш за все, нашим Друзям і Шанувальникам знайти прості та ефективні рішення їх складних стоматологічних проблем.

Тому, що ми використовуємо будь-яку можливість дізнатися більше не тільки в своїй спеціальності. Таке ставлення до рівня освіти всієї нашої команди допомагає нам стати краще! Правда, це і наш недолік до нас не відразу можна записатися:)

Ми не будемо Вам розповідати про те, які ми класні і професійні. Просто скажемо, що ми дорожимо і що ми будемо робити, якщо Ви захочете прийти до нас в гості.

  1. Чесність і відкритість у всьому  наші основні принципи, як справжні європейські цінності. Кожна цивілізована компанія повинна усвідомлено їх розділяти.
  2. Принцип «Все включено»  Ви платите тільки за надані послуги, а не за маніпуляції і відвідування лікарів. Завдяки чіткому обґрунтуванню методів діагностики і тактики лікування непотрібні відвідування просто виключені.
  3. Принцип: «Чітка вартість»  перелік медичних послуг заздалегідь обумовлений. Приховані платежі виключені. Ми суворо дотримуємося цього правила при наданні одно- і багатоетапної стоматологічної допомоги.
  4. Принцип «Оплата за результат»  Ви платите тільки за надані послуги з прогнозованим результатом лікування. Ви можете додатково і при бажанні внести повну передоплату за комплексне і тривале лікування на спеціальних умовах клініки.
  5. Принцип «Командний підхід»  унікальна система знань кращого фахівця і продумана навігація лікувального процесу. Ми абсолютно переконані, що максимально прогнозований результат лікування можливий завдяки «включенню» найефективнішого фахівця з поглибленими і унікальними знаннями на кожному етапі лікування. Це дозволяє мінімізувати ймовірність медичних помилок в діагностиці та лікуванні.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Чернишевська, 26

Адрес сайта:

www.harkov.stomatolo...