Дельфінарій Немо

Харківський дельфінарій «Немо» є частиною Міжнародної співдружності дельфінаріїв «Немо», основними завданнями якого є популяризація знань про морський світ і його мешканців, а також поширення природоохоронних ідей.

Всім відомо, що дельфіни дуже товариські і грайливі тварини. Ці їх якості лягли в основу нового напряму нетрадиційної медицини  дельфінотерапії. Цей метод успішно застосовується в лікуванні дітей з ДЦП, аутизмом, синдромом Дауна та іншими захворюваннями психіки і нервової системи. Харківський дельфінарій «Немо» надає вам можливість купання і дайвінгу з дельфінами, щоб ви могли стати безпосереднім учасником їх веселих ігор і безпосередньо поспілкувалися з цими чудовими тваринами.

Що може бути загадковіше і прекрасніше ніж безкраї глибини океану? На території комплексу розташовуються чарівний Океанаріум і захоплююча Підводний човен «Немо», в яких ви зможете зануритися в чудеса підводного світу і подивитися на його дивовижних і екзотичних мешканців. Риби з усіх куточків світу, чарівні декорації, захоплюючі фільми про мешканців морських глибин  все це подарує вам масу вражень і позитивних емоцій.

Якщо під час перебування в дельфінарії «Немо ви відчуєте голод або спрагу - не біда! У ресторані «Немо» ви зможете насолодитися затишною обстановкою, смачною і різноманітною кухнею, щоб підкріпившись продовжити свою морську пригоду в дельфінарії.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Сумська, 35 сад ім. Т.Г.Шевченка (у вершини Каскаду, за ККЗ «Україна»)

Адрес сайта:

www.nemo.kh.ua