Діагностика плюс

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОПОНУЄ КОНСУЛЬТАЦІЇ: гінеколога, генетика, уролога, дерматолога, венеролога, терапевта, кардіолога.

ДЕРМАТОЛОГ: захворювання шкіри, вугрова хвороба, грибкове ураження нігтів і волосся, герпетичні інфекції, захворювання, що передаються статевим шляхом, діагностика та лікування.

КОНСУЛЬТАЦІЇ ГІНЕКОЛОГА: клінічне обстеження в повному обсязі, регуляція менструального циклу, видалення поліпів, постановка і видалення внутрішньоматкових спіралей, лікування хронічних запальних захворювань, ерозії шийки матки, клімактеричного синдрому. Діагностика ранніх строків вагітності. Консультації по застосуванню протизаплідних засобів. Лікування хламідійної, уреаплазменной, микоплазменной інфекцій. Діагностика безпліддя. Консультації з питань вагітності, УЗД-контроль, безпліддя, вагітні були в контакті з хворими на краснуху, вірусними інфекціями та ін. Гострий гарячковий стан в першому триместрі вагітності.
Лабораторна діагностика патології розвитку плода. Прийом гінеколога-ендокринолога, гінеколога-генетика. Програма ведення вагітних: від зачаття до пологів.

КОНСУЛЬТАЦІЇ УРОЛОГА: діагностика та лікування захворювань сечостатевої системи, уретритів (уреаплазменної, мікоплазменої, хламідійної та іншої етіології), простатитів, аденоми передміхурової залози.

СЕКСОПАТОЛОГ-АНДРОЛОГ: функціональні розлади (питання потенції, раннє сім'явиверження, безпліддя).
Діагностика і лікування пієлонефритів, циститів, ниркової недостатності. Лікування гіпертензій.

ТЕРАПЕВТ-КАРДІОЛОГ: захворювання щитовидної залози, УЗД-дослідження щитовидної залози.
Цукровий діабет, рання діагностика і попередження ускладнень цукрового діабету. Ендокринні розлади. Гіпотиреоз, затримка росту, ожиріння.
Сучасна ефективна ЕКГ-діагностика з використанням новітнього обладнання. Розшифровка кардіограм.
Комплексний медичний огляд, видача висновків для оперативних втручань, розгорнутий аналіз крові, біохімічне дослідження крові, загальний аналіз сечі.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Максиміліанівська, 10

Адрес сайта:

www.diagnostikapluss...