ПАТ «СК «Мега-Гарант»

Страхову компанію «МЕГА-ГАРАНТ» було засновано в формі закритого акціонерного товариства, зареєстрованого Харківським міськвиконкомом 10 липня 1998 року. Статутний капітал компанії складав 230 тисяч гривень.

14 серпня 1998 р. компанія отримала першу ліцензію на право здійснювати страхову діяльність в формі добровільного страхування вантажів та багажу, кредитів, інвестицій, фінансових ризиків, виданих та прийнятих гарантій, майна, відповідальності перед третіми особами, наземного транспорту. Об’єм страхових премій, зібраних за перший рік роботи компанії, склав біля 30 тисяч гривень.

У 1999 році, до першої річниці своєї діяльності, СК «МЕГА-ГАРАНТ» отримала ще 3 ліцензії на право укладати договори добровільного страхування здоров’я на випадок хвороби, від нещасних випадків, від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.

Перша ліцензія на здійснення страхової діяльності у формі ОБОВ’ЯЗКОВОГО страхування з’явилася в компанії у 2003 році і давала право на страхування цивільної відповідальності суб’єктів господарювання за шкоду, яку може бути заподіяно пожежами та аваріями на об’єктах підвищеної небезпеки.

У тому ж 2003 році, 24 жовтня, СК «МЕГА-ГАРАНТ» стала асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України. Отримавши у 2005 році ліцензію на обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, компанія почала здійснювати продаж власних полісів автоцивілки.

У червні 2010 року, на виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства», рішенням загальних зборів акціонерів, тип акціонерного товариства СК «МЕГА-ГАРАНТ» було змінено. Страхова компанія стала Публічним Акціонерним Товариством.

До кінця 2010 року ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» здійснювало страхову діяльність вже по 16 ліцензіям, 5 з яких були в формі обов’язкових, 11 – добровільних.    

У 2012 р. між страховими компаніями «МЕГА-ГАРАНТ» та «Європейське туристичне страхування» було укладено угоду про співробітництво у сфері туристичного страхування. Згідно з цією угодою СК «МЕГА-ГАРАНТ» отримала можливість пропонувати своїм клієнтам комплексне страхування туристів, що від’їжджають як за кордон, так і тих, хто подорожує в межах України, страхування ділових поїздок, страхування відповідальності туроператорів та агентств з продажу авіапослуг, страхування багажу.

У 2014 році, відповідно до рішення загальних зборів ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ», Статутний капітал компанії збільшено до 191 мільйона 466 тисяч гривень.

Надходження страхових нетто-премій (премій без урахування коштів, відданих у перестрахування та виплачених за страховими випадками) у 2015 році склали біля 13 мільйонів гривень. Клієнти уклали з компанією 28,1 тисяч договорів страхування.

За 17 років роботи активи «МЕГА-ГАРАНТ» зросли до 249 мільйонів грн. Компанією сформовано 7 мільйонів 381 тисяча гривень страхових резервів.
За роки плідної праці клієнтами страхової компанії стали великі промислові, сільськогосподарські підприємства, об’єднання та холдинги в різних регіонах України. При укладанні страхових договорів ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» завжди іде назустріч побажанням клієнтів стосовно умов страхування.

ПАТ «СК «МЕГА-ГАРАНТ» веде активну роботу по збільшенню своєї присутності на ринку страхових послуг країни. Компанія має розвинуту регіональну мережу. Отримати страховий захист клієнти СК «МЕГА-ГАРАНТ» можуть в більшості регіонів України. Страхова компанія акредитована та працює з провідними банками України, в т. ч. з ПАТ «МЕГАБАНК».

Сьогодні страхова компанія «МЕГА-ГАРАНТ» надає послуги з 19 видів страхування, серед яких шість обов’язкових та тринадцять – добровільних.

Професійний колектив страхової компанії «МЕГА-ГАРАНТ» постійно працює над збільшенням переліку страхових продуктів та покращенням якості страхових послуг, розширенням агентської мережі для того, щоб наші клієнти отримували найкращі страхові послуги за найвигідніших умов у кожному районі міста Харкова, Харківської області, у всіх регіонах України.
 
Історія компанії продовжується...

Контакти

Україна, 61022, м. Харків, вул. Сумська, 39
Тел.: (057) 719-68-22
Тел./факс: (057) 719-21-08

Джерело: веб-сайт http://megagarant.com