Баварія Моторс Motorrad

Неперевершеним лідером в сегменті мотоциклів екстра-класу є компанія BMW, продукція якої практично досягла досконалості в співвідношенні технології/якість/ціна/представлений асортимент. Інженери компанії постійно удосконалюють розроблені моделі, роблячи їх більш комфортними і безпечними для користувачів. Саме тому, на думку професіоналів, BMW Motorrad – це суцільне задоволення захоплюючого і безпечного водіння.

Наша компанія цінує смаки й уподобання наших клієнтів, тому, відвідавши наш автосалон, Ви не тільки можете ознайомитися з представленими новинками і придбати вподобану модель, також можлива доставка будь-якого мотоцикла з каталогу в індивідуальній комплектації.

Дилерський центр BMW «Баварія Моторс» (Харків, Україна) пропонує повний спектр послуг з продажу та обслуговування мотоциклів БМВ. Співробітники компанії нададуть консультативну допомогу щодо вибору того чи іншого товару, якісно проведуть технічне обслуговування і ремонт, допоможуть тюнінгувати Вашого «залізного друга». До Ваших послуг завжди якісні комплектуючі і аксесуари від кращих світових виробників (Wunderlich, TOURATECH).

Відвідайте Баварія Моторс Motorrad, відчуйте світ високих технологій та бездоганного стилю BMW!

Адреса:

Україна, м. Харків, вул.Латишева, 4

Адрес сайта:

www.motorrad.kharkov...