Ресторанчик Абажур

Головний романтик, перед гостинністю якого неможливо встояти, ресторанчик Абажур переховується від суєти в самому серці міста. У чарівному дворику тераса потопає в квітах, доброзичливі офіціанти дарують посмішки, в залах із затишними абажурами подають домашні страви світової кухні, приготовані з любов'ю. Тут народжуються перші симпатії, трепетні ніжні почуття і справжня любов.

— МЕНЮ —

Ресторан Abajour насамперед славиться здоровим і смачним меню, де кожна трапеза особлива в своєму приготуванні і компонентах. Використання тільки кращих фермерських продуктів в поєднанні з віртуозністю і професіоналізмом команди шефа навіть у найпростішу страву привнесуть свою родзинку. Улюблена гастрономічна класика і кращі сезонні пропозиції  це тільки одна з причин прийти в гості саме до нас.

— ПОСЛУГИ —

З турботою про ваш час ресторан Abajour надає цілий ряд додаткових сервісів. Брифінги або зустрічі ділових партнерів, допомога в проведенні урочистостей або корпоративних заходів, в кожному особливому випадку ми використовуємо комплексний підхід до організації більшості супутніх процесів. Ваш комфорт  головне до чого ми прагнемо.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Сумська, 19

Адрес сайта:

www.firstline.in.ua/...