СК «Глобус»

Район

Метро

Страхова Компанія «Глобус» була заснована у 1994 році у м. Ужгород. Її розвиток є яскравою сторінкою у бурхливій історії формування страхового ринку в умовах створення та вдосконалення ринкових економічних відносин в Україні. 

З 2006 року Страхова Компанія «Глобус» входить до складу однієї з найбільших міжнародних страхових груп, лідера страхового ринку в Австрії та регіоні Центральної та Східної Європи – VIENNA INSURANCE GROUP, історія якої починається з 1824 р., а рейтинг фінансової стабільності за STANDART&POORS на сьогодні підтверджено на рівні А+ зі «стабільним» прогнозом.

З 1994 року СК «Глобус» VIG – є членом Ліги страхових організацій України; з 1999 року – є асоційованим членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, а з 2005р. – повним членом МТСБУ; з 2003 р. – є членом Українського союзу промисловців і підприємців України; з 2012р. Компанія стала Колективним членом Всеукраїнської громадської організації «Асоціація безпеки дорожнього руху». 

СК «Глобус», як один з найстарших українських фінансових інститутів у молодій державі, володіє багатим досвідом та кваліфікованим кадровим потенціалом. 

Враховуючи геоекономічне значення її історичного місцезнаходження (розташeвання на межі кордонів України з Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Польщею), основною бізнес-ідеєю Страхової Компанії «Глобус» на початковій стадії розвитку була організація страхового захисту експортно-імпортних вантажопотоків та пов’язаних з цим майнових ризиків.

В процесі розвитку страхового ринку стало зрозумілим, що досвід, накопичений Страховою Компанією «Глобус» VIG, можна застосувати в інтересах ринку, але це потребує виходу на загальнодержавний рівень. Таким чином перед Компанією постала реальна необхідність значно розширити масштаб та характер присутності на ринку. 

У відносно короткі строки була створена розгалужена загальноукраїнська мережа регіональних представництв та агенцій, які сьогодні об’єднуються в структуру Регіональних Управлінь з централізацією адміністрування у Головному офісі.

Джерело: веб-сайт http://www.ic-globus.com