Новий зір

У липні 2010 року відкрився харківський медичний центр Новий зір. Його рівень послуг і оснащення практично ні в чому не поступаються аналогічним приватним установам світу.

Ми залишаємося одними з перших в Україні за кількістю пацієнтів, за рівнем надання офтальмологічних послуг, за ступенем оснащеності та впровадження новітніх досягнень світової офтальмології.

На сьогоднішній день лікарі медичних центрів Новий зір – кваліфіковані професіонали, що володіють величезним досвідом. Вони одними з перших впроваджують новітні досягнення світової офтальмології, роблячи їх доступними для українських пацієнтів. Всі інноваційні методи і розробки ми застосовуємо, тільки переконавшись в їх суворій відповідності вимогам безпеки і позитивний досвід використання у пацієнтів зарубіжних медичних центрів.

Міністерством охорони здоров'я України харківському медичному центру Новий зір присвоєно вищу категорію. Наша матеріально-технічна база одна з найкращих в Україні. Устаткування регулярно оновлюється, а всі витратні матеріали сертифіковані в Європі і схвалені Міністерством охорони здоров'я. Ми надаємо всі доступні на сьогодні види діагностики та відновлення зору і намагаємося допомогти кожній людині, незалежно від складності його випадку. Індивідуальний підхід до пацієнта – наше кредо. А результат нашої роботи – здоров'я ваших очей і можливість знову побачити світ у всій різноманітності фарб і відтінків.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул.Максиміліанівська, 14

Адрес сайта:

www.zir.com.ua/filia...