Антікафе ТЕПLО

«Теплий» заклад, який прагне стати арт-платформою для творчих людей і «зігріти» всіх відвідувачів  в місті з'явилось нове антікафе, в якому зосереджені легенди, скандальні картини і унікальна атмосфера.

Простір відкрили два компаньйона: Едуард Майоров і Олексій Горелкин. Вони давно хотіли зробити щось на зразок кафе, але без будь-яких заборон, правил і обмежень. А потім дізналися про формат, де платити треба тільки за перебування, і рішення прийшло саме собою. До вибору простору підійшли серйозно: антікафе розмістилося за адресою: вул. Квітки-Основ'яненка, 13 і ввібрало в себе творчу і душевну атмосферу, яку відчувають всі відвідувачі.

Приміщення антікафе розділене на декілька зон: перший поверх  робочий: тут збираються коворкери і проводяться творчі зустрічі; другий  релаксуючий, для невеликих компаній і пар. Тут є дивани і столики, зона відпочинку з приставкою Xbox, кольорові пуфи, невелика колекція настільних ігор і книг.

Над стилем приміщення працювали хлопці з «Ку-2». Вони зробили максимум для того, щоб обраний вектор проглядався у всьому: на 6-ти метрової стіні при вході зображений великий оригінальних елемент, на вінтажних столах, основа яких  старі швейні машинки, нанесені характерні малюнки, а вздовж сходів на другий поверх розташувалася композиція з балончиків, кожен з яких розписаний в унікальній техніці.

У антікафе регулярно проводяться івенти: кіноперегляди, семінари, лекції, літературні вечори та музичні зустрічі.

Адреса:

Україна, м.Харків, вул. Квітки-Основ'яненка, 13